Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular
Oto-ilan.net'in Amacı Nedir?

Oto-ilan.net
un amacı, herkesin ilan verebileceği 24 saat açık bir sanal oto - ilan hizmeti sunmaktır

Oto-ilan.net'de Otomobil - Araba ilanı nasil verilir ?

Oto-ilan.net'e
ilan vermek tamamen ücretsizdir. Üst taraftaki "ücretsiz ilan ver" linkine tıklayarak hemen üye olabilir ve Araba ilanlarınızı vermeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz ilan verme ile ilgili videomuzuda izleyebilirsiniz.Otomobil İlanımı nasıl silebilirim, yayından kaldırırım?

Üst taraftaki "Üye Girisi" linkine tıklayarak, üye girişi yaparak ilanınızı silebilirsiniz. Dilerseniz ilgili videomuzuda izleyebilirsiniz.Araba İlanlarımı Verirken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Oto-ilan.net'e
ilaninizi verirken vereceğiniz Otomobil ilanlarınızın Resimli olması arabanızın daha hızlı bir şekilde satılması konusunda büyük bir rol oynayacaktır. Bunun için, ikinci el veya Hasarlı veya Otomobil Yedek parça ilanlarınızı verirken en az 1 resim yüklemeniz siz oto-ilan.net üyeleri için yararlı olacaktır.


Oto-ilan.net Cep Telefonu Android Web Uygulaması
Oto-ilan.net'e dilerseniz cep telefonunuz ilede ulaşabilir, ikinci el oto ilanlarını arayabilir dilerseniz oto ilanlarınızı verebilirsiniz. Oto-ilan.net'in Cep telefonu uygulamasını indirmek icin Android Markette Oto-ilan.net olarak arama yapmanız yeterli olacaktır. Yada dilerseniz Google Play sitesinden buraya tıklayarak indirebilirsiniz.


Arabamın Beygir Gücünü Bilmiyorum. Ne Yapmalıyım??

Eğer arabanızın Beygir Gücü konusunda bir bilgiye sahip değilseniz , Araba ilanınızı verirken Beygir Gücü alanını boş bırakabilirsiniz.
Fakat arabanızın sonuçlarda daha iyi yer alabilmesi ve alıcı için önemli olduğunuda unutmamak gerekir.


Sitenize Üye Oldum Fakat Kullanıcı Adım ve Şifrem Mailime Gelmedi. Ne Yapmalıyım??

Eger hotmail mynet vb. Email alanlarına sahipseniz , Emaillerimiz sizlere Junk Email olarak ulaşıyor olabilir. Lütfen Email hesabınızın Junk Email bölümünü de kontrol etmeyi unutmayınız.

Şifremi ya da Kullanıcı Adımı Unuttum. Ne Yapmalıyım?

Eger şifrenizi unuttu iseniz sol taraftaki  menümüzden ŞİFREMİ UNUTTUM
linkine tıkladıktan sonra oto-ilan.net'e üye olurken vermiş olduğunuz Email adresinizi vererek Kullanıcı Adı ve Şifrenizi Emailinize gönderebilirsiniz.

Oto-ilan.net 'e Reklam Vermek İstiyorum. Ne Yapmalıyım?
Reklamlarınız için lütfen İletişim adresinden bağlantıya geçiniz.


Oto-ilan.net Sitesi en hızlı şekilde nasıl gezilir?
Sitemiz sizlere en hızlı ve ücretsiz şekilde hizmet vermeyi amaçlamıştır. Sitemizi bizim geliştirmelerimiz dışıda Google Chrome webtarayıcısını (Browser) kullanarak daha da hızlı ve seri kullanmanız mümkün. GOOGLE CHORME tarayıcısını indirmek ve yüklemek çok kısa bir zamanınızı alacktır. Tarayıcıyı ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın GOOGLE CHROME'u indir ve yükle !
Not: Ayrıca sitemizde geliştirilmesini yada eklenmesini istediğiniz bir uygulama yada karşılaştığınız bir hata  varsa lütfen bize İletişim adresinden bildiriniz.Saygılarımızla,
Oto-ilan.net Ekibi
Otomobil - Araba - İlan - ALIM SATIM MERKEZI